Udany start zawodników klubu GTT Diament

4 grudnia 2021 roku dwunastoosobowa ekipa wraz z trenerkami wzięła udział w „Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Dzieci i Młodzieży” w Poznaniu. Do rywalizacji stanęło 29 klubów pływackich. W rankingu medalowym GTT Diament Budex uplasował się na 10. miejscu zdobywając 10 medali: 3 złote, 4 srebrne i 3 brązowe.

W klasyfikacji generalnej Weronika Tomczak zajęła 2. miejsce zdobywając 5 medali: 1 miejsce na 100m st. grzbietowym, 1 miejsce na 50 m st. grzbietowym, 2. miejsce na 100m st. dowolnym, 3 miejsce na 50m st. dowolny i 3 miejsce na 200m st. dowolnym. Marta Sikorska wywalczyła 3. miejsce na dystansie 50m st. grzbietowym. Maciej Tomczak w klasyfikacji generalnej otarł się o podium uzyskując 4. Miejsce i zdobywając dla klubu 2 medale: złoto na 200m st. dowolnym i srebro na 100 m st .dowolnym. Michalina Barciszewska zdobyła 2. miejsce na 100m st. grzbietowym. Jakub Budzyński wywalczył 2. miejsce na 200 m st. dowolnym.

Zawody na Malcie były dla gnieźnieńskich zawodników pierwszym sprawdzianem umiejętności pływackich i cieszy ogromnie fakt, że prawie wszyscy pobili swoje rekordy życiowe. Gratulujemy pływakom i życzymy kolejnych sukcesów.

Źródło: Urząd Miejski w Gnieźnie

Previous W centrum miasta znów świątecznie! Rozpoczął się VII Jarmark Bożonarodzeniowy
Next "Pierwsze czytanki" - podsumowanie warsztatów czytelniczych dla przedszkolaków

Może to Ci się spodoba

Regularne ćwiczenia w ciąży zmniejszają ryzyko cukrzycy ciążowej

Zdaniem ekspertów podczas ciąży nie trzeba rezygnować z gimnastyki, a jedynie ją skorygować i dopasować do danego trymestru. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom, na przykład wzmacniającym mięśnie dna miednicy, znacznie poprawia się kondycja organizmu

Polacy coraz wcześniej rezerwują urlopy narciarskie

Decyzja o rezerwacji zimowego wypoczynku z wyprzedzeniem przekłada się na większy wybór i duże oszczędności. Jeszcze do końca września można zarezerwować urlop narciarski nawet z 35-proc. zniżkami – przekonuje Magda Plutecka, rzeczniczka Neckermann Podróże.

Samuraje wracają z tarczą z Mistrzostw Polski w Lublinie

4 czerwca 2023 roku w Lublinie zakończyły się XXXIV Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym. Zgromadziły one w stolicy Województwa Lubelskiego kilkuset najlepszych zawodniczek i zawodników z całego kraju. W rywalizacji nie mogło zabraknąć reprezentantów Akademii Karate

Alicja Kaszyńska multimedalistką Mistrzostw Europy w Karate

Między 27 a 31 Października 2021 w Oradea w Rumunii odbyły się Mistrzostwa Europy IKU w karate. W zawodach startowało 550 uczestników z 15 krajów. Alicja Kaszyńska, która reprezentowała Klub Karate Inochi Gniezno zdobyła na tej

Mistrzostwa Europy gr. B – Eurohockey Championship II w Gnieźnie

Dokładnie za miesiąc rozpoczną się Mistrzostwa Europy gr. B – Eurohockey Championship II w Gnieźnie. Z tej okazji w Pierwszej Stolicy Polski odbyła się konferencja prasowa. Spotkanie z dziennikarzami rozpoczęło się od podpisania porozumienia pomiędzy

Wielkopolska Otwarta Liga Karate Czerniejewo 2022

28 maja 2022 w Czerniejewie odbył się turniej karate, podczas którego 21-osobowa reprezentacja Klubu Karate Inochi Gniezno spisała się bardzo dobrze. Dla większości zawodników były to pierwsze zawody, podczas których mogli